Zdravotnické zařízení neurologická ambulance MUDr. Hany Běhůnkové bylo založeno v r. 2002, kde pacienti jsou ošetřeni jednak po stránce celého neurologického spektra chorob a  hlavně se specializací na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku.

Při vertebrogenních obtížích je možné podávání ambulantní infusní terapie většinou  v sériích po 10. Cena podání jedné infuse činí 100,- Kč.


 

 

GUNA MD KOLAGENOVÉ INJEKCE ŠETRNÁ LÉČBA BOLESTÍ POHYBOVÉHO APARÁTU

27.04.2020 18:40

CO JSOU GUNA MD INJEKCE?


Přípravky COLLAGEN MEDICAL DEVICES (kolagenové MD injekce) jsou certifikované zdravotnické prostředky určené k léčbě bolesti pohybového aparátu. Jsou vyráběny italskou společností GUNA, která se již více než dvacet let zabývá farmaceutickým výzkumem. Společnost GUNA tradičně ve svých přípravcích využívá především tělu vlastní látky ve fyziologických koncentracích v kombinaci s rostlinnými extrakty a dalšími přírodními látkami. Konceptem je tedy co nejpřirozeněji regulovat fyziologické funkce našeho organismu tam, kde je to potřeba. Do konceptu tohoto inovativního lékařského odvětví − tzv. „Fyziologické regulační medicíny“ − se řadí i MD kolagenové injekce. Jedná se o řadu přípravků určených k léčbě bolestí, způsobených různými nemocemi pohybového a podpůrného aparátu.

více...